Close

Vášnivé nakupování

Je vaši vášní,nakupování?

 Kolikrát jsem si položila tuto otázku. Došla jsem k názoru,že si ráda zajdu do kvalitního butiku a vyzkouším něco na sebe.Nemám ráda,takové to davové šílenství,kdy si musím hlídat, své nohy, aby mi je někdo nepřejel vozíkem.

Podle statistiky, ženy mají vášeň v nakupování, oproti mužům, kteří nakupují, protože musí.Všichni jsme spotřebitelé, proto nic jiného nám asi  nezbývá. V dnešní době nejsme schopni si vše vypěstovat sami.

Taky se vám stává ,že jdete do obchodu, za účelem konkrétního zboží a nakoupíte spoustu dalších věcí? Buď, jak je psáno jsou v akci,nebo za nás rozhodne reklama a podlehneme emocím?

V první chvíli to vypadá,že jsme ušetřili,ale naše peněženka říká zdaleka něco jiného. Jak nakupovat, skutečně to co potřebujete,bez emocí a v klidu svého domova, svobodně se rozhodnout, bez nátlaku reklamy?

MÍT SVŮJ INTERNETOVÝ OBCHOD

kde nakoupíte spotřební zboží,které je vám doručeno domů do 24 h.

Tímto šetříte čas i peníze a odpadá neustálé hlídaní etikety, které  se týká složení. Produkty jsou ekologické a testované.

Zapojit se můžete dvěma způsoby: Nakupovat pro svoji potřebu,vysoce kvalitní produkty. Budovat,další zdroj příjmů, při svém zaměstnání.

Napsat komentář